Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Łodzi
Centrum Zdrowia Psychicznego Łódź-Bałuty
Home
Ochrona danych osobowych
Deklaracja Dostępności
Historia
CZP Łódź Bałuty
CZP Łódź-Górna
Zadania dofinansowane z WFOŚ
Dotacje
Rzecznik Praw Pacjenta SPZOZ
Aktualności
Ogłoszenia
Poradnie
Oddziały dzienne
Kontakt
Dla Pacjenta
UA1
Przydatne dokumenty
ŚCZPDiM
Dobry posiłek w szpitalu - archiwum
Standardy Ochrony Małoletnich
"Żywienie dla zdrowia"
"Alfabetu Mocy bez Przemocy"
Projekty zakończone
Na ratunek - kadry DIM
Zdrowa Psyche
Specjalistyczne Programy Diagnostyczne
Nastrój siebie
"Silniejsze wsparcie w kryzysie - unowocześnienie infrastruktury
Jesteś tutaj:
Start
"Żywienie dla zdrowia"
Ankieta
Ankieta
Szczegóły
Autor:
Andrzej Piasecki
Kategoria:
Ankieta
Opublikowano: 23 luty 2026
ANKIETA DOTYCZĄCA SATYSFAKCJI PACJENTÓW Z ŻYWIENIA W SZPITALU
*
Szanowni Państwo, celem ankiety jest poznanie opinii pacjentów na temat żywienia szpitalnego. Uzyskane odpowiedzi posłużą wyłącznie do dalszego doskonalenia jakości świadczonych usług. Udział w ankiecie jest dobrowolny i anonimowy.
Informacje ogólne
Płeć
*
kobieta
mężczyzna
2. Wiek
*
poniżej 18 lat
19 - 35 lat
36 - 55 lat
56 - 65 lat
powyżej 65 lat
3. Czas pobytu w szpitalu
*
do 3 dni
od 4 do 7 dni
od 8 do 14 dni
od 15 do 30 dni
powyżej 30 dni
4. Oddział, na którym Pan(i) przebywał(a)
*
Oddział Psychiatryczny dla dzieci
Oddział Psychiatryczny dla młodzieży
Oddział Psychiatryczny dla młodzieży II
Oddział Psychiatrii Sądowej
Oddział Psychogeriatryczny
Oddział Psychiatryczny C
Oddział Detoksykacyjny
Oddział Psychiatryczny CZP Łódź-Górna
Oddział Psychiatryczny CZP Łódź-Bałuty
Oddział Psychiatryczny F
Organizacja żywienia
5. Czy posiłki podawane były regularnie o ustalonych porach?
*
Tak
Nie
Nie zwróciłem(am) uwagi
6. Czy otrzymywał(a) Pan/Pani dietę zgodną z zaleceniami lekarskimi?
*
Tak
Nie
Nie wiem
7. Czy miał(a) Pan/Pani dostęp do jadłospisu żywieniowego?
*
Tak
Nie
Nie wiem
Jakość posiłków
8. Jak ocenia Pan/Pani smak posiłków?
*
Bardzo dobry
Dobry
Neutralny
Zły
Bardzo zły
9. Jak ocenia Pan/Pani temperaturę podawanych posiłków?
*
Zawsze odpowiednia
Zazwyczaj odpowiednia
Nieodpowiednia
Nie mam zdania
10. Jak ocenia Pan/Pani różnorodność posiłków?
*
Bardzo dobra
Wystarczająca
Niewystarczająca
Nie mam zdania
11. Wielkość porcji była:
*
Zdecydowanie wystarczająca
Raczej wystarczająca
Niewystarczająca
Dostosowanie do potrzeb Pacjenta
12. Czy posiłki uwzględniały Pana/Pani indywidualne potrzeby (np. dieta łatwostrawna, dieta bezglutenowa, alergie pokarmowe itp.)?
*
Tak
Nie
Nie mam potrzeb
13. Czy miał Pan/Pani możliwość zgłoszenia uwag lub potrzeb dotyczących diety lekarzowi lub dietetykowi?
*
Tak
Nie
Nie było takiej potrzeby
14. Czy dietetyk był obecny na oddziale?
*
Tak
Nie
Nie wiem
Ocena ogólna
15. Jak ogólnie ocenia Pan/ Pani żywienie podczas pobytu w szpitalu?
*
Bardzo
Dobrze
Neutralnie
Źle, żywienie nie spełniło moich oczekiwań
16. Czy jakość żywienia miała wpływ na Pana/Pani komfort pobytu w szpitalu?
*
Tak
Nie
Nie mam zdania
17. Dodatkowe uwagi
Wyślij
Phone
Odsłon: 90
Rejestracja na szkolenia
Rejestracja na badania
BIP
NFZ
Rzecznik Praw Pacjenta
Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży
Rejestracja online