Informacje ogólne

Płeć *
2. Wiek *
3. Czas pobytu w szpitalu *
4. Oddział, na którym Pan(i) przebywał(a) *

Organizacja żywienia

5. Czy posiłki podawane były regularnie o ustalonych porach? *
6. Czy otrzymywał(a) Pan/Pani dietę zgodną z zaleceniami lekarskimi? *
7. Czy miał(a) Pan/Pani dostęp do jadłospisu żywieniowego? *

Jakość posiłków

8. Jak ocenia Pan/Pani smak posiłków? *
9. Jak ocenia Pan/Pani temperaturę podawanych posiłków? *
10. Jak ocenia Pan/Pani różnorodność posiłków? *
11. Wielkość porcji była: *

Dostosowanie do potrzeb Pacjenta

12. Czy posiłki uwzględniały Pana/Pani indywidualne potrzeby (np. dieta łatwostrawna, dieta bezglutenowa, alergie pokarmowe itp.)? *
13. Czy miał Pan/Pani możliwość zgłoszenia uwag lub potrzeb dotyczących diety lekarzowi lub dietetykowi? *
14. Czy dietetyk był obecny na oddziale? *

Ocena ogólna

15. Jak ogólnie ocenia Pan/ Pani żywienie podczas pobytu w szpitalu? *
16. Czy jakość żywienia miała wpływ na Pana/Pani komfort pobytu w szpitalu? *