Oddział psychiatryczny E

Oddział ogólnopsychiatryczny

 

oddzał E    oddzał E

oddzał E    oddzał E 

 

W oddziale wykonywane są świadczenia z zakresu psychiatrii dorosłych obejmujące leczenie zaburzeń psychicznych oraz współistniejących schorzeń somatycznych.

Oddział kieruje swoją ofertę szczególnie do pacjentów z rozpoznaniem zaburzeń afektywnych wymagających kompleksowych oddziaływań terapeutycznych. Posiadając zaplecze terapii EW podejmujemy leczenie pacjentów nie reagujących na stosowane dotychczas leczenie farmakologiczne. Tworzymy atmosferę sprzyjającą prowadzonej terapii uzyskując w tym zakresie pozytywną opinie chorych. Wdrażana przez nas formuła oddziału koedukacyjnego pozytywnie koreluje z oczekiwaniami pacjentów, warunki pobytu sprzyjają odzyskiwaniu zdrowia. 

 

Ordynator
lek. med. Rudecki Tomasz
tel: 42 7155-936

 

Pielęgniarka oddziałowa
Katarzyna Górczak
tel: 42 7155-940
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Sekretariat
tel: 42 7155-942

 

Gabinet lekarski
tel: 42 7155-937
tel: 42 7155-938

 

Dyżurka pielęgniarek
tel: 42 7155-941

 

 

 

Gabinet elektrowstrząsów

 

Gabinet oferuje świadczenia terapii elektrowstrząsowej dla pacjentów z rozpoznaniem zaburzeń afektywnych i psychotycznych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie wskazaniami. Dysponujemy nowoczesną aparaturą, wykwalifikowaną kadrą medyczną pozwalającą na wykonywanie zabiegów zgodnie z wymaganymi standardami. Posiadamy 8 letnie doświadczenie w zakresie prowadzonej terapii, liczne sukcesy terapeutyczne dotyczące pacjentów opornych na stosowane dotychczas leczenie farmakologiczne. Uzyskując dobrą opinie pacjentów proponujemy cykl terapii podtrzymującej w ramach krótkotrwałej hospitalizacji. Do zabiegów kwalifikujemy chorych po przeprowadzeniu koniecznej diagnostyki i specjalistycznych konsultacji, leczonych w oddziałach tutejszego szpitala, a także kierowanych z innych placówek.

 

oddzał E    oddzał E

oddzał E    oddzał E